לקוחות מרוצות, המלצות ומשובים


לאחר סשן צילום באולפן לשלישית מוסיקאים, שלחתי לבחירתם קישור לגלריה לבחירת תמונות מתוך הסשן. זו התגובה של טל לוטן

נטלי ברוכת הכישרונות היא צלמת בעצמה, ורצתה צילומי תדמית. היא באה מוכנה עם לוח השראה, ובערך בשעה הצלחנו לייצר מספיק תוצאות לבחירתה. וזו התגובה 🙂

צילום תדמית עסקי

לקבל המלצות ותגובות אוהדות מלקוחות, זה לא מובן מאליו. אורחים שרואים צלם אירועים רעב לתמונות בפעולה ומחליטים להזמין אותי לאירוע שלהם (עוד לפני שראו את התמונות, ובטח אחרי) – זה כייף גדול. כשזה קורה באותה משפחה מורחבת ואני הופך להיות הצלם המשפחתי כמו כאן – שווה אזכור באתר

תגובה והמלצה צלם בת מצווה במודיעין

צילמתי בוק בת מצווה במודיעין לנויה, ואת מסיבת הבת מצווה שלה, וחודש אח"כ הוזמנתי להיות הצלם באירוע בת מצווה של נועה, בת דודתה האקרובטית, הבת של דרור, דוד של נויה, ו….אז הוזמנתי לצלם עליה לתורה ומסיבת בר מצווה של איתי, בן הדוד. וזה מה שמיכל, אמא של איתי כתבה לי.

המלצה לצלם בוק בר מצווה

אסנת היתה אחת הלקוחות הראשונות שלי, לצילום עליה לתורה בנילי ואח"כ צילום מסיבת בר מצווה. זו היתה תגובתה לצילומים מהאירוע הראשון לבנה הבכור. כמה מחברותיה של אסנת שראו אותי מצלם באירוע וקיבלו ממנה המלצות חמות, הזמינו אותי לצלם עבורן הנחת תפילין בניל"י, ובהמשך הוזמנתי לצלם הנחת תפילין/עליה לתורה של שני הבנים הצעירים של אסנת.

תמונות מהממות

גם אחרי האירוע השלישי שצילמתי עבור אסנת, היה כייף לקבל את המשוב הזה:

המלצה על צלם עליה לתורה בנילי

ואת ההמלצות האלו, בקבוצת הפייסבוק של מודיעין

פוסט פרגון בעקבות צילום הנחת תפילין בנילי

המלצות – למה זה חשוב לי?

כצלם, חשוב לי להוציא צילומים איכותיים ומדי פעם גם אמנותיים. כצלם מקצועי שמצלם עבור לקוחות, חשוב לי גם שהלקוחות יקבלו מה שהם רוצים. אבל איך אדע שהלקוחות מרוצים? אני אמנם גובה תשלום עבור השעות שהשקעתי בצילום ובעריכה, ולפעמים הסכום שאני מוצא במעטפה גבוה מזה שביקשתי, כביטוי להערכה, וזה כייף. משוב חשוב עבורי לא פחות, גם אם הוא רק לעיני. וכמובן, המלצות, גם כאלו שמפורסמות ברשת החברתית. אתם יכולים לסייע לחברים למצוא צלם איכותי, ולסיע לי להפיק עוד צילומים עבור עוד לקוחות. גם ביקורת בונה,אם צריך, עוזרת לי להשתפר.
תודה לכל המגיבים!

עוד צילומים

עוד צילומי בר מצווה אפשר לראות בפורטפוליו שלי, וגם כאן ו כאן